www.cvonline.hu

Analízmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.28.
Hirdetés azonosító: 736229

Német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk elektronikai alkatrészeket gyártó budapesti egységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Analízismérnök

Feladatok:

- A gördülékeny analizálási folyamat biztosításában való aktív részvétel
- A vevő által reklamált egységek vizsgálata, hibák felderítése
- Mérési eljárások kidolgozása, folyamatos egyeztetés a fejlesztéssel
- Az analizálási idő lehetőség szerinti lerövidítése
- Visszáruk vizsgálata, riportok készítése a minőségügy és a vevők felé
- Reklamációk készítése a beszállítók felé

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- Elektronikai hibakeresésben, analizálásban szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete - SAP ismeret előnyt jelent
- Teljesítményelektronikai ismeretek
- Villamos mérőműszerek ismerete(oszcilloszkóp, mérési adatgyűjtők), elektronikai alkatrészek paramétereinek ismerete

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli munkakör
- Stabil, hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a