www.cvonline.hu

Analízmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2014.07.28.

Pozíció leírása / Job description

Német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk elektronikai alkatrészeket gyártó budapesti egységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Analízismérnök

Feladatok:

- A gördülékeny analizálási folyamat biztosításában való aktív részvétel
- A vevő által reklamált egységek vizsgálata, hibák felderítése
- Mérési eljárások kidolgozása, folyamatos egyeztetés a fejlesztéssel
- Az analizálási idő lehetőség szerinti lerövidítése
- Visszáruk vizsgálata, riportok készítése a minőségügy és a vevők felé
- Reklamációk készítése a beszállítók felé

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- Elektronikai hibakeresésben, analizálásban szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete - SAP ismeret előnyt jelent
- Teljesítményelektronikai ismeretek
- Villamos mérőműszerek ismerete(oszcilloszkóp, mérési adatgyűjtők), elektronikai alkatrészek paramétereinek ismerete

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli munkakör
- Stabil, hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -