www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 384236
lejárt

Karrier az Audinál

(13220) Analízismérnök - Motorgyártás

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Autógyári reklamációk kezelése
  • Vevői kapcsolattartás, gyártósor képviselete
  • Hibaanalízisek, statisztikák készítése és prezentálása
  • Hibás, visszaküldött alkatrészek felülvizsgálatának megszervezése
  • Vevői auditok előkészítése
  • Személyes látogatások az autógyáraknál

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű németnyelv-tudás szóban és írásban
  • További nyelvismeret előnyt jelent
  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Esetenként 1-2 napos külföldi kiküldetés vállalása
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség (német nyelven is)
  • Prezentációs készség
  • Határozott fellépés
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az -nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Motorgyártás
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
13220