www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1027792
lejárt

Karrier az Audinál

Analízismérnök - Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Hibák elemzése, analízishez szükséges mérések kezdeményezése
  • Reklamáció követés, együttműködés beszállítóterületekkel
  • Folyamatok optimalizálása
  • Intézkedések bevezetése, nyomonkövetése és hatékonyságának ellenőrzése
  • Termeléssel kapcsolatos jelentések készítése és bemutatása
  • Termelési, minőségi és műszaki adatok gyűjtése, dokumentálása és feldolgozása
Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma műszaki szakirányon
  • Legalább 1 éves mechanikus megmunkálási területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Elemző, problémamegoldó képesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9014

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Varga-Szőcs Anikó válaszolja meg Önnek: +36 96 66 3031