www.cvonline.hu

Analízismérnök - Alternatív hajtások

Hirdetés azonosító: 1033626
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Pozíciónk a villamos gépek és hajtások területén biztosít Önnek továbbfejlődési lehetőséget és utat szakmai ambícióinak kibontakoztatásához. Az Ön sikertörténete itt kezdődhet!

A Kísérleti Motorgyártó központ a motorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen a szériáig.

Vegye sikere kulcsát kezébe és folytassa karrierjét az Audi Hungaria Kísérleti Motorgyártó Központjában!

Amit ajánlunk az Ön számára:

► Munkalehetőséget egy rendkívül innovatív környezetben

► Támogatást célirányos karrier tervezésében és egyéni kompetenciáinak fejlesztésében

► Nemzetközi munkakörnyezetet

► Egy olyan feladatkört, amely napról-napra újdonságot, kihívást és fontos szerepet tartogat az Ön számára!

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Termék- és folyamatanalízisek végrehajtása, megoldások kidolgozása
  • A termelési folyamat rendszeres javítása
  • Hiba okok meghatározása, ellenintézkedések kezdeményezése
  • Gyártósori reklamációk kezelése
  • Egyes motoralkatrészek vizsgálati módjának egyeztetése a beszállítókkal és a fejlesztéssel
  • Termelési tapasztalatok közvetítése a fejlesztés illetve a gyártástervezés irányába
  • A konszern gyáraival való kapcsolattartás
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8271