www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1063639
lejárt

Karrier az Audinál

Analízismérnök – Szériaanalízis, Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk a Járműgyár szereldéjéhez közvetlenül kapcsolódik. Feladatunk a szériafelfutás és gyártás támogatása precíz és gyors analízisek végzésével. Ha Ön az ideális jelölt, akkor az Ön feladatköréhez tartoznak többek közt a szériaautók analízisei, különálló alkatrészek, vagy egybefüggő alkatrészcsoportok analízisei, megelőző és hibaelhárító intézkedések meghozatala és megvalósításuk koordinálása, a jövőbeli modellek befolyásolása az aktuális modellekből hozott tapasztalatok alapján.

Következő feladatok várnak Önre

  • Előszéria és széria alkatrészek analizálása
  • Analízisek végzése a kész autókon
  • Azonnali és hosszú távú intézkedések kidolgozása és egyeztetése a szakterületekkel
  • Szakcsoportok koordinálása
  • Gyártási folyamatok analízise
  • Minőségi célok követése, az analízisminőség és az átfutási idő folyamatos javítása
  • Jelentések készítése és bemutatása
  • Intézkedések bevezetése, nyomonkövetése és hatékonyságának ellenőrzése
Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Minőségügyi módszertani ismeretek
  • Legalább középfokú német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Önálló célorientált és felelősségteljes munkavégzés, kreativitás
  • Analitikus és komplex gondolkodás
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Külföldi kiküldetések vállalása

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9644

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Diósi Zsófia válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4659