www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 828497
lejárt

Karrier az Audinál

Analízismérnök – Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk a prémium motorok gyártó szegmense a motorgyártáson belül (V8/V10).

Főbb jellemzője a komplex és sok fajta csúcs motor építése egy gyártósoron, valamint kisdarabszámú, a soritól eltérő ráfordítást igénylő motorok komplettírozása Bockmontage keretein belül.

Feladatok

  • Termelési, minőségi és műszaki adatok és információk gyűjtése, dokumentálása és feldolgozása
  • Hibaanalízis, mérések és vizsgálatok elvégzése
  • Azonnali és hosszú távú intézkedések kidolgozása és egyeztetése a szakterületekkel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel / beszállítókkal
  • Reklamációk kezelése, intézkedések bevezetése
  • Megbeszélések vezetése
  • Folyamatanalízisek, dokumentáció
  • Együttműködés a motorfejlesztéssel / logisztikával / minőségbiztosítással
  • Minőségi célok követése, az analízisminőség és az átfutási idő folyamatos javítása
  • Jelentések készítése és bemutatása
  • Intézkedések bevezetése , nyomon követése és hatékonyságának ellenőrzése
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat (motoralkatrészek, motorok, járművek területén előny)
  • középfokú németnyelv-tudás, angolnyelv-tudás előnyt jelent
  • Minőségügyi módszertani alapismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP, Horizont)
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Önálló célorientált és felelősségteljes munkavégzés, kreativitás
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Analitikus gondolkodásmód

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC4862

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Polgár Szilvia válaszolja meg Önnek: