www.cvonline.hu

Analizátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 982376

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Hibás áramkörök elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése
  • Hiba analizálása, minősítése
  • Alkatrészek tisztítása
  • Hiba összevetése a mintadarabbal

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Elektronikai végzettség

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Egyéb információk:
3 műszak: 5:40-13:50, 13:40-21:50, 21:40-5:50, heti váltásban