www.cvonline.hu

Analizátor

  • A hirdetés 549 napja lejárt

Világszinten elismert autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Analizátor

Feladatok:

  • Hibás áramkör elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján

  • Hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél

  • Analízis eredmények rögzítése

  • Belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül

  • Hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba

  • Alkatrészek tisztítása, ha szükséges

  • SAP-ban való adatrögzítés

  • Analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

    Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai végzettség előny)
  • Legalább 2-3 év releváns tapasztat
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • Közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség
  • 3műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület (A következő településekről egy átszállással megközelíthető: Gyömrő, Maglód, Nagykáta, Mende, Pusztaszentistván, Tápiószecső.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő