www.cvonline.hu

Analizátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 851632

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Analizátor

Feladatok:
  • Hibás áramkör elemzése, felismerés, vizuális ellenőrzése, IPC szabvány alapján
  • hiba analizálása, minősítése, analízis eredmények rögzítése,
  • adatok rögzítése SAP-ba,
  • belső áramkör tesztelése, hiba összevetése a mintadarabbal.
Elvárások:
  • Középfokú szakvégzettség (elektronikai műszerész),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete,
  • Méréstechnikai szakismeret,
  • mérőeszköz ismeret,
Előny:
  • Angol alapfokú nyelvismeret,
  • SMT gyártásban jártasság,
  • 5S szabály és Lean alapelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Széleskörű Cafeteria rendszer.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, folyamatos műszakban.
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió