www.cvonline.hu

Analizátor X.kerület

  • A hirdetés 278 napja lejárt

Multinacionális, autóelektronikával foglalkozó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Analizátor

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Gyártásban keletkező hibák analizálása, minősítése, javítása
  • Áramkörök vizuális ellenőrzése
  • Gyártás értesítése a hibákról
  • Analízis eredmények rögzítése MES gyártásirányítási rendszerben

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • középfokú szakirányú végzettség (elektronikai előny)
  • SAP valamint MS Office ismeret (erős Excel tudás)
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, lehetőség szerint gyártó cégnél
  • tesztszoftverek alkalmazásában jártasság előnyt jelent
  • rugalmas, terhelhető, precíz személyiség, stressztűrés
  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban hétköznapokon 17:00 óráig a +36 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014