www.cvonline.hu

Analizátor-elektronikai területen

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.05.06.
Hirdetés azonosító: 1028109

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Analizátor

Feladatok:

- Hibás áramkör analizálása, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján
- Analízis eredmények minőségi elvárások szerinti rögzítése
- Belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
- SAP-ban való adatrögzítés

Elvárások:

- Középfokú végzettség (elektronikai végzettség előny)
- 1 év releváns tapasztalat
- 3 műszakos munkarend vállalása
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a