www.cvonline.hu

Analizátor (BUD 245)

  • A hirdetés 524 napja lejárt

Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Analizátor
(BUD 245)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Gyártásban keletkező hibák analizálása, minősítése, javítása
  • Áramkörök vizuális ellenőrzése
  • Gyártás értesítése a hibákról
  • Analízis eredmények rögzítése MES gyártásirányítási rendszerben

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • középfokú szakirányú végzettség (elektronikai előny)
  • SAP valamint MS Office ismeret (erős Excel tudás)
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, lehetőség szerint gyártó cégnél
  • tesztszoftverek alkalmazásában jártasság előnyt jelent
  • rugalmas, terhelhető, precíz személyiség, stressztűrés
  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: három műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/252 14 11-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességű jelentkezők pályázatát is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
Elvárt nyelvtudás Angol