www.cvonline.hu

Analizáló (warranty) mérnök

  • A hirdetés 947 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk jelölteket azonnali kezdéssel:

Pozíció leírása:

Fellelt hibák önálló javítása vagy egyéb felelős döntéshozatal a termék további sorsáról, folyamatos visszacsatolás az egyes hibákról a repair operátor, termelés, mérnökség és QM részére;
Alapanyagok, vagy termékek reklamációs folyamatának indítása, szükséges mérések, tesztek, próbák elvégzése, analízisriport készítése (vagy frissítése);
Gép és eszköz meghibásodás elhárítása;
Anyag- és folyamathibák jelzése az illetékes területvezetők felé.

Követelmények:

Villamosmérnöki (lehetőleg erős vagy gyengeáram) végzettség
Erős szakmai tapasztalat kiválthatja a diplomát
Olyan pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik hasonló területen szakmai gyakorlatot szereztek
Távolabbról érkező pályázók jelentkezését is várjuk!
Társalgási angol nyelvtudás
Mérőberendezések ismerete/kezelése
Szabványok ismerete: IPC-A 610E, IPC7711/21
Forrasztási ismeret/tapasztalat
Kapcsolási rajzok olvasása és megértése
Office ismeret

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár és vonzáskörzete, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Ambiciózus pályázó esetén munkakörök közötti átmozgásra van lehetőség
Szakmai kihívás
Komplex feladatok
Projektmunkában való részvétel
Nemzetközi tapasztalatcsere

Helyek Székesfehérvár
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest

Desktop Administrator

About the company The american firm represents ...
Budapest

SALES GYAKORNOK (HR7665954X)

Get Work Trend Kft

SALES GYAKORNOK(HR7665954X) Úgy érzed ideje bei...
Pest, Budapest, II. kerület