www.cvonline.hu
Analizáló technikus (Referenciaszám: PJ4146)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.01.
Hirdetés azonosító: 1010709
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Analizáló technikus

Feladatok:
- Ellenőrzés és javítás
- Alapanyagok, termékek reklamációs folyamatának indítása (mérések, tesztek, próbák elvégzése, analízisriport készítése és a reklamációs folyamat indítása SAP-ban.
- Fellelt hibák javítása
- Elvégzett tevékenységek könyvelése

Elvárások:
- Elektrotechnikus/műszerész végzettség
- Több éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Mérőberendezések ismerete
- Forrasztási tapasztalat
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- SAP ismeret

Előny:
- Kapcsolási rajzok olvasása és megértése
- Termék- és javítási dokumentáció ismerete
- Idegen (angol és/vagy német) nyelv előny

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.