www.cvonline.hu

Analizáló mérnök / Debug mérnök

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari és / vagy elektronikai gyártásban jártas mérnököt keresünk egy nemzetközi háttérrel rendelkezőt vállalat számára:

Pozíció leírása:

A tesztelési folyamaton megbukott illetve a vevő által visszaküldött termékek hiba analízise;
A hiba ok meghatározásához különböző mérő műszerek használata (oszcilloszkóp,multiméter);
Folyamatos kapcsolattartás a design csapattal;
Technikusok, operátorok betanítása, szakmai támogatása;
Kapcsolódó dokumentációk készítése.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség
Gyártó környezetben szerzett 1-2 szakmai tapasztalat
Analóg és digitális áramkörök működésének ismerete
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:

Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
RF ismeret

Munkavégzés helye:

Szombathely, Vas-megye
Helyek Győr
Veszprém
Veszprém
Zalaegerszeg
Szombathely
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Mérnök

POLYDUCT ZRT.

Rotációs műanyagöntéssel és fémszerkezetek gyár...