www.cvonline.hu

ANALITIKUS

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

ANALITIKUST

keresünk.

Feladatok:

  • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése
  • Eredmények dokumentálása és értékelése a GMP előírásoknak megfelelően

Elvárás:

  • vegyészmérnök, biomérnök, vegyész, gyógyszerész végzettség
  • 1-2 éves gyógyszeripari tapasztalat
  • szakmai angol nyelv középfokú ismerete

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal támogatja a feladat ellátását.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol