www.cvonline.hu

Analitikus

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Feladatok:

  • Stabilitási minták főként HPLC vizsgálata és riport időben történő kiadása
  • Vizsgálati eredmények dokumentálása
  • Vonatkozó GMP szabályok betartása
  • Projekt team-ekben való részvétel
  • Aktív részvétel a törzskönyvi dosszié összeállításában
  • Együttműködés a fejlesztésben érintett társosztályokkal
  • Riportálás, eredmények prezentálása külső, belső, nemzetközi ügyfelek számára

Részleg

Generikus Kutatás-fejlesztés Analitikai Fejlesztési és Stabilitási Osztály

Elvárás

  • Vegyész,  vegyészmérnök, gyógyszerész végzettség, biomérnök
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Citosztatikummal való munkavégzés vállalása
  • Min. 1 éves analitikai gyakorlat, különösen HPLC mérések területén

Értékelt kvalitások

  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Empower software ismerete.
  • GC-s tapasztalat
  • GMP, GLP ismeretek
  • PhD analitikai területen/kromatográfiás szakmérnök végzettség

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol