www.cvonline.hu

Analitikus

  • A hirdetés 1267 napja lejárt

A Richter Gedeon

analitikus

munkakörbe munkatársat keres

Referencia szám: 3370

Feladatai:

  • Az analitikai módszer-validálási tevékenység során keletkező dokumentumok (tervek, jelentések) véleményezése, jóváhagyása
  • Az analitikai módszer-validálási tevékenységet szabályozó dokumentumok készítése, más egységek által készített dokumentumok esetén azok ellenőrzése
  • Az analitikai módszer-validálási tevékenységgel kapcsolatban a Társaság (RG cégcsoport) dolgozóinak oktatása, részükre tanácsadás
  • Az analitikai validálási tevékenységgel kapcsolatban szakirodalom naprakész követése

Az ideális jelölt:

  • vegyész, vegyészmérnök vagy biomérnök - elsősorban biotechnológia szakirányú végzettséggel,
  • analitikai, gyógyszeripari gyakorlattal,
  • legalább angol középfokú nyelvismerettel,
  • számítógépes felhasználói ismerettel rendelkezik;
  • jó kommunikációs készség, nagyfokú precizitás jellemzi.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével, szíveskedjék eljuttatni az alábbi címre.

Richter Gedeon

EEI partner szervezet

1475 Budapest 10, Pf. 27

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Oktatás / Képzés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő