www.cvonline.hu

Analitikus

Régió: Debrecen

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2017.09.02.
Hirdetés azonosító: 1175569
lejárt

Analitikus

Vezető generikus gyógyszergyártó cég debreceni gyárába keresünk folyamat analitikai szakértőt, a gyógyszeriparban legelőrehaladottabb on-/in-line mérési technikákat hasznosító innovatív megoldások bevezetéséhez.

A pozíció legfőbb célja a hatékonyságot javító spektroszkópiai módszerek gyógyszergyártási folyamatokba történő gyakorlati implementálása.

Feladatok:

  • Spektrószkópiai módszerek (NIR, FT-IR, Raman, MRT) ismerete és fejlesztése a gyógyszerminősítési folyamatokban.
  • Kísérlettervezés, folyamatmonitorozás és statisztikai elemzések készítése.
  • A fejlesztési folyamatokra kialakított, érintett területekről delegált tagokból kialakított csoportok tevékenységének összefogása és irányítása (PM).
  • Részvétel a műszaki fejlesztési beruházásokban: szakmai véleményezés a telepítés és minősítés során.
  • On-line PAT rendszerek kvalifikálása, módszer validálások kidolgozása.
  • A tevékenységekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • PhD fokozatú vagy egyetemi szintű vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész , gyógyszeripari tapasztalattal.
  • Folyamat analitikai technológiák (PAT) gyógyszergyártási folyamatokba történő bevezetésében szerzett tapasztalat.
  • Jártasság a QbD, DoE, statisztikai elemzések és kockázatkezelés területén.
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Spektroszkópiai módszerek (NIR, FT-IR, Raman, MRT) elméleti és gyakorlati ismerete.
  • Jó problémamegoldó készség, elemző beállítottságú személyiség.
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka.
  • Terhelhetőség, eredményorientáltság.