www.cvonline.hu

Analitikus

Régió: Komárom-Esztergom

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.22.
Jelentkezési határidő: 2017.12.14.
Hirdetés azonosító: 1172547

Analitikus

Generikus gyógyszeripari partnerünk számára keresünk analitikus munkakörbe kollégákat. A pozíció legfőbb célja a laboratóriumi műszeres analitikai mérések, dokumentációs tevékenységek megfelelő színvonalú kivitelezése. A tevékenység megtervezése, eredmények értékelése és dokumentálása.

Feladatok:

  • Minőségellenőrzés végrehajtása az utasítások, szabályzatok és egyéb előírások szerint. Műszeres analitikai módszerek és egyéb fizikai és kémiai vizsgálati módszerek alkalmazása szilárd gyógyszerforma analitikai vizsgálata során.
  • Teszteljárások tervezése és felülvizsgálata, a GMP és belső szabályoknak megfelelően.
  • Tesztspecifikációk felülvizsgálata, az előírásoknak történő megfeleltetése.
  • A kalibrálási szabályok betartásának ellenőrzése.
  • Analitikai háttér biztosítása a folyamatvalidálási és stabilitásvizsgálati minták vizsgálatához.
  • Biztosítja, hogy a minőségellenőrzés és a kapcsolódó folyamatok megfelelően dokumentálásra és archiválásra kerülnek a GMP, és törvényi előírásoknak megfelelően.
  • Részt vesz az analitikai módszer-transzferekben.
  • Részt vesz a QC alkalmazások felhasználói informatikai igényeinek definiálásában és összeállításában, valamint a piacon kapható dobozos informatikai termékek kipróbálásában a QC informatikai vezető irányítása alatt.
  • Részt vesz az új globális és helyi informatikai rendszerek konfigurálásában, telepítésében, tesztelésében, validálásában és üzemeltetésében a QC Informatikai vezető irányítása alatt.
  • Részt vesz a kezdő személyzet betanításában, a Társaság többi munkatársának GMP-vel és a rájuk vonatkozó ismeretek átadásában.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gyógyszerész, vegyész, okleveles vegyészmérnök, biológus, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszeripari mérnök, informatikai vagy hasonló végzettség),
  • Laboratóriumban szerezett tapasztalat előnynek számít,
  • Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek (HPLC, GC) ismeretek. Méréstechnikai, GMP és statisztikai ismeretek.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Csapatmunka és együttműködési képesség

Ha hírdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajza elküldésével jelentkezhet a pozícióra.