www.cvonline.hu

Analitikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1155862

Analitikus

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeripar
labormunka analitikai területen
- Analitikai laboratóriumban minőség-ellenőrzési vizsgálatok végrehajtása (HPLC, UPLC, UV, kioldódás, KF víztartalom, VRK, stb.), a vizsgálati eredmények dokumentálása.
- GMP dokumentáció készítése.
- GMP rendszerben történő munkavégzés és a rendszer működtetése.
- Vizsgálati előíratok készítéséhez adatszolgáltatás, valamint a vizsgálati eredmények ellenőrzése.

A munkavégzés helyszíne Budapesten történne a cég székhelyén vagy egyik telephelyén

A munka részmunkaidős napi 6-7 óra. Heti 30-35 óra

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség: gyógyszerész-, vegyész-, vegyészmérnök-, biomérnök szakon
- Vizsgálatokhoz használt készülékek/szoftverek ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Több éves tapasztalattal vegyésztechnikusok jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelenthet:

- Gyógyszeripari környezetben töltött analitikai gyakorlat
- GMP ismeret

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi munkakörnyezet, innovatív technológiák
- Versenyképes javadalmazási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Egyéb hasonló állások Önnek
Analitikus

Gradiens Kft.

Gyógynövény alapú gyógyhatású termékeket fejles...
Perbál, Budapest, Pest

Analitikus

GYEL Kft.

A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laborat...
Budapest, Pest, XIV. kerület

Vegyész technikus

Trenkwalder Kft

Vonz a gyógyszergyártás világa? Szívesen dolgoz...