www.cvonline.hu

ANALITIKUS

  • A hirdetés 188 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

ANALITIKUST

keresünk.

Feladatok:

  • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése
  • Eredmények dokumentálása és értékelése a GMP előírásoknak megfelelően

Elvárás:

  • vegyészmérnök, biomérnök, vegyész, gyógyszerész végzettség
  • 1-2 éves gyógyszeripari tapasztalat
  • szakmai angol nyelv középfokú ismerete

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő