www.cvonline.hu

Analitikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Analitikus

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi, stabil hátterű, folyamatosan bővülő gyógyszergyártó partnerünk megbízásából keresünk mesterdiplomával rendelkező Analitikus kollégát komáromi munkavégzéssel.

Feladatok:

- A laboratóriumi műszeres analitikai mérések, dokumentációs tevékenységek megfelelő színvonalú kivitelezése.
- A tevékenység megtervezése, eredmények értékelése és dokumentálása.
- Minőségellenőrzés végrehajtása az utasítások, szabályzatok és egyéb előírások szerint.
- Teszteljárások tervezése és felülvizsgálata, a GMP és belső szabályoknak megfelelően.
- A kalibrálási szabályok betartásának ellenőrzése.
- Analitikai háttér biztosítása a folyamatvalidálási és stabilitásvizsgálati minták vizsgálatához.

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú - mester diplomás - végzettség (gyógyszerész, vegyész, okleveles vegyészmérnök, biológus, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszer ipari mérnök)
- Laboratóriumban szerezett tapasztalat előnynek számít,
- Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek (HPLC, GC). Méréstechnikai, GMP és statisztikai ismeretek.
- Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek,
- Középfokú angol nyelvtudás (olvasás, írás készség szinten)
- Csapatmunka és együttműködési képesség

Amit kínálunk:

- Stabil munkáltatói háttér
- Vonzó juttatási csomag
- Hosszútávú fejlődési lehetőség
- Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -