www.cvonline.hu

Analitikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1052449

Analitikus

Nemzetközi, stabil hátterű, folyamatosan bővülő gyógyszergyártó partnerünk megbízásából keresünk mesterdiplomával rendelkező Analitikus kollégát komáromi munkavégzéssel.

Feladatok:

- A laboratóriumi műszeres analitikai mérések, dokumentációs tevékenységek megfelelő színvonalú kivitelezése.
- A tevékenység megtervezése, eredmények értékelése és dokumentálása.
- Minőségellenőrzés végrehajtása az utasítások, szabályzatok és egyéb előírások szerint.
- Teszteljárások tervezése és felülvizsgálata, a GMP és belső szabályoknak megfelelően.
- A kalibrálási szabályok betartásának ellenőrzése.
- Analitikai háttér biztosítása a folyamatvalidálási és stabilitásvizsgálati minták vizsgálatához.

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú - mester diplomás - végzettség (gyógyszerész, vegyész, okleveles vegyészmérnök, biológus, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszer ipari mérnök)
- Laboratóriumban szerezett tapasztalat előnynek számít,
- Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek (HPLC, GC). Méréstechnikai, GMP és statisztikai ismeretek.
- Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek,
- Középfokú angol nyelvtudás (olvasás, írás készség szinten)
- Csapatmunka és együttműködési képesség

Amit kínálunk:

- Stabil munkáltatói háttér
- Vonzó juttatási csomag
- Hosszútávú fejlődési lehetőség
- Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a