www.cvonline.hu

Analitikus

  • A hirdetés 307 napja lejárt

 A Medi-Radiopharma Kft

(Link megjelenítése 2030 Érd, Szamos utca 10-12.)

keres

Analitikus

munkatársat felsőfokú végzettséggel.

Cégünk, a Medi-Radiopharma Kft, közel 20 éve gyógyszergyártással foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, mely 3 telephelyen működve, 62 országba exportálja termékeit.

Feladatok:

  • Analitikai laboratórium management
  • Műszeres analitikai mérések irányítása és végzése
  • Módszerfejlesztés műszeres és klasszikus analitikai eljárásokra
  • Gyógyszer regisztrációk, QC moduljának támogatása
  • Kísérletek tervezése, végzése
  • Termékfejlesztés támogatása a gyártói telephelyekkel együttműködve
  • GMP szerinti dokumentálás
  • Validálások készítése

Személyi feltételek:

  • Felsőfokú végzettség

Előny:

  • GMP minőségbiztosítási rendszerben szerzett ipari munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség