www.cvonline.hu

Analitikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1001146

Analitikus

Nemzetközi gyógyszergyártó partnerünk megbízásából keresünk Analitikus kollégát komáromi munkavégzéssel.

Feladatok:

- Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok végrehajtása a belső előírások szerint, a vonatkozó minőségbiztosítási követelmények betartásával
- Műszeres analitikai módszerek (HPLC, GC, kioldódás vizsgálat, IR/UV spektroszkópia) és egyéb fizikai vizsgálati módszerek alkalmazása
- Műszeres analitikai módszerek vállalaton belüli transzferálása, felülvizsgálata, validálása a GMP előírásoknak és belső szabályoknak megfelelően
- A kalibrálási szabályok betartásának ellenőrzése
- Analitikai háttér biztosítása a folyamat validálási és stabilitásvizsgálati minták analizálásához

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség - vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, vagy hasonló területen szerzett diploma
- Szakmai angol nyelv legalább középfokú ismerete
- 1-2 éves gyógyszeripari, analitikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Csapatmunka és együttműködési képesség
- Megbízhatóság, elkötelezettség, pontosság, alaposság

Amit kínálunk:

Nemzetközi munkakörnyezet, innovatív technológiák
Hosszú távú lehetőség, szakmai fejlődési lehetőségek
Versenyképes javadalmazási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján