www.cvonline.hu

ANALITIKUS VEGYÉSZ

  • A hirdetés 777 napja lejárt

A SONEAS Vegyipari Kft. XXII. kerületi telephelyére

 munkatársat keres azonnali belépéssel

Főbb feladatok:

  • kromatográfiás mérések elvégzése (HPLC, GC)
  • fejlesztési, IPC és minősítő vizsgálatok végzése
  • módszerfejlesztés, -transzfer
  • módszervalidálás
  • készülékek, műszerek kvalifikálása
  • készülék karbantartás megszervezése és ellenőrzése
  • ISO ill. GMP szintű dokumentációs rendszer működtetése

A megfelelő jelölt:

  • vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész egyetemi oklevéllel
  • műszeres analitikai (elsősorban kromatográfiás) gyakorlattal
  • középszintű, gyakorlati angol nyelvismerettel (lehetőleg szakmai nyelv)
  • alapvető minőségbiztosítási ismeretekkel rendelkezik

            ÉS

  • szükség szerint több műszakos tevékenységben történő munkavégzést is vállal.

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • 2-3 éves minőségellenőrzési gyakorlat
  • gyógyszeripari gyakorlat
  • ISO ill. GMP rendszerek ismerete ill. ilyenben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatos munkák
  • hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség

Karrierlehetőség:

megfelelőség esetén kromatográfiás labor vezető, majd minőségellenőrzési vezető helyettes pozíció betöltése

Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen  “ANALITIKUS” megjelöléssel.”

Jelentkezési határidő: 2015. október 31.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol