www.cvonline.hu

ANALITIKUS VEGYÉSZ

  • A hirdetés 605 napja lejárt

A szerves kémia területén tevékenykedő, elsősorban exportra termelő Ubichem cégcsoport analitikai csoportjának IX. kerületi telephelyére

munkatársat keres többműszakos tevékenységben végzett munkára, azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • gyártásközi analitikai vizsgálatok elvégzése
  • kutatás-fejlesztési vizsgálatok elvégzése
  • új analitikai eljárások kidolgozása
  • analitikai műszerek kalibrálása
  • analitikai módszerek validálása
  • részvétel a dokumentációs munkákban

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves gyakorlat
  • GC/HPLC ismeret
  • legalább alapszintű angol nyelvismeret
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • önálló, megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • módszerfejlesztésben való jártasság
  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Munkaidő, munkarend:

teljes munkaidő, többműszakos tevékenység

Jelentkezési határidő: 2015. május 31.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen az „ANALITIKUS” jelszó feltüntetésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő