www.cvonline.hu

Analitikus mérnök

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephely

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Minőségellenőrzés

munkatársat keres

Feladatok:

  • Gyártásközi, alapanyag és késztermék vizsgálatok szervezése, felügyelete;

  • Vizsgálati minták elosztása, minősítése;

  • Mérőműszerek kezelése, ellenőrzése;

  • Dokumentációk, kezelési utasítások készítése, karbantartása;

  • Hazai és külföldi hatósági inspekciók, vevői és egyéb auditok előkészítése;

  • Közreműködés hatósági kérdések megválaszolásában;

  • Kapcsolattartás az üzemekkel és társosztályokkal.

Elvárásaink:

  • Okleveles vegyész/vegyészmérnök végzettség;

  • Középfokú angol nyelvtudás;

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség

  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • PhD fokozat;
  • Analitikai szakmérnök végzettség;

  • Felsőfokú angol nyelvtudás/szakfordítói végzettség;

  • Gyógyszergyártásban szerzett laboratóriumi tapasztalat.

    Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.07.04-ig várjuk az alábbi címen:

    E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol