www.cvonline.hu

ANALITIKUS MÉRNÖK

  • A hirdetés 278 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ ZRT.
PÁLYÁZATOT HIRDET

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Főbb feladatok:

  • mintavételek és helyszíni vizsgálatok előkészítése, azokban való részvétel,
  • a minták szabványok szerinti minőségi vizsgálata,
  • klasszikus vizsgálati eljárások mellett műszeres analitikai vizsgálatok végzése (Elsősorban atomabszorpciós vizsgálatok, valamint összes szerves széntartalom (TOC) vizsgálata különböző közegekből. Előny a gázkromatográfiában, az atomemissziós és atomfluoreszcens technika alkalmazásában való jártasság),
  • minőségirányítási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • vegyészmérnök vagy vegyész, analitikai szakirányú felsőfokú végzettség,
  • minimum 1 éves műszeres analitikai gyakorlat,
  • megalapozott szakmai hozzáértés, következetes, önálló gondolkodás,
  • szakmai fejlődés igénye,
  • feladat centrikus és jó problémamegoldó személyiség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés hely: Pécs, Baranya megye
Jelentkezés módja: a fényképes szakmai önéletrajzokat 2016.06.24-ig várjuk a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Fejér
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő