www.cvonline.hu

ANALITIKAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

Mi az Intrexonnál a biotechnológiai áttörések élvonalában alkotunk. Olyan termékeket és módszereket fejlesztünk, melyek megvalósulása korábban elképzelhetetlen volt. Célunk, hogy jobb világot teremtsünk –eszközünk a szintetikus biológia. Szenvedélyünk a tudomány, a kitartó, kemény munka, a kreativitás, túllépve a hagyományos biotechnológia korlátain.

Budapesti csapatunk most megnyitja kapuit egy analitikai asszisztens kolléga előtt.

Feladatai:

  • Részt vesz a kutatómunkában
  • Fehérje tisztítás
  • Felel a kísérletek előkészítéséért és kivitelezéséért, beleértve a táptalajkészítést, mosogatást, mintavételt, mintaelőkészítést és elemzést, laboratóriumi berendezések használatát, tisztítását, a laboratórium rendjének és tisztaságának biztosítását
  • Felel a kutatómunka megfelelő dokumentációjáért
  • Mért adatok számítógépes feldolgozása és ellenőrzése
  • Figyelemmel kíséri az eszközfogyást, gondoskodik róla, hogy megfelelő mennyiségű készlet álljon rendelkezésre
  • Általános analitikai asszisztensi feladatok

Elvárások:

  • BSc/főiskolai/technikusi végzettség kémia/rokon területen

A kolléga, akit keresünk:

  • Magabiztos Word, Excel tudás birtokosa
  • Alapszinten beszél angolul
  • Precízen kivitelezi a monoton feladatokat is
  • Pontos, színvonalas laboratóriumi munkára képes
  • A biztonsági előírásokat szigorúan betartja
  • Képes több feladaton egyszerre dolgozni
  • Rugalmas, motivált, lelkes

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Modern, kiváló felszereltségű munkakörnyezet
  • Emberközpontú közeg, valódi csapatélmény

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, várjuk önéletrajzát az alábbi email címre, a pozíció megjelölésével.

További információért cégünkkel kapcsolatban, kérjük, látogasson el a Link megjelenítése weboldalra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol