Ambitious Junior Controller for a well-known, international company

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2014.08.09.
Hirdetés azonosító: 831156

Feladatok:

• vezetői döntések meghozatalához szükséges elemzések elkészítése
• a kontrolling rendszer hatékony működtetése az adott szakterületek és a kontrolling vezető támogatásával
• havi, heti, napi pénzügyi riportok készítése az üzleti egységek kontrolling igényének kiszolgálására
• havi, éves, negyedéves pénzügyi zárások támogatása
• felkészültség ad hoc elemzések és riportok készítésére

Elvárások:

• felsőfokú közgazdasági végzettség
minimum 1 év kontrolling tapasztalat nemzetközi vállalatnál
kitűnő MS Excel ismeret
tárgyalóképes angol nyelvtudás
• SAP ismeret
• igényesség, precizitás, pontosság, rendszerszemlélet
• csapatmunkára való készség
• logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

• megbízható, hosszú távú, stabil munkahely
• felelősségteljes munkakör
• fiatalos, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján