www.cvonline.hu

Alumínium hegesztő - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 733574
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Alumínium hegesztőt keresünk Németországba alap német nyelvtudással, kerítéselemek és erkélyek gyártásával foglalkozó céghez.

Feladatkör, felelősségek:    • Alumínium hegesztés (CO és Awi), esetenként lakatos munkák végzése (darabolás, stancolás, fűrészelés)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakmai tapasztalat alumínium hegesztésben, minősítés előny

• Korrektség, megbízhatóság

• Saját autó

Nyelvtudás:    Német alapfok

A megbízó cég profilja:    Megbízónk Magyarországon bejegyzett építőipari szolgáltatásokat nyújtó cég, amely 2007 óta aktív a németországi piacon.

Egyéb:    A megbízás magyarországi munkaviszonnyal, kiküldetésben történik.

Munkabér: 10 EUR nettó /óra.

Munkarend: hétfőtől-péntekig 7-17 h-ig

A szállás ingyenes, autóhasználatot a cég téríti

Munkavégzés helye : Ulmtól 30 km (Baden-Württemberg)

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.