www.cvonline.hu

Általános ügyintéző

  • A hirdetés 791 napja lejárt

Piacvezető nagyvállalat tulajdonosa keres személyes és céges ügyek intézéséhez

Általános ügyintézőt

A pozícióban dolgozó munkatársként a mindennapi munkát képezi az ügyvezető által meghatározott napi feladatok pontos, precíz és felelősségteljes végrehajtása. Az elvégzendő feladatok tartalmazhatják a céggel összefüggő tevékenységeket, a kapcsolattartást a vállalat más részlegeivel, továbbá a cégvezető személyes ügyeinek megoldását (szigorúan a munka törvénykönyvében foglaltak szerint).

Dinamikus, fiatalos és lendületes jelentkezőket várunk, akik terhelhetőek és kitartóak. A munka sikeres elvégzéséhez szükség van a komoly és igényes megjelenésre, a határozott, céltudatos kommunikációra, valamint a megbízható és következetes személyiségre. A pozíció betöltéséhez fontos legalább egy idegen nyelv (angol vagy német) középfokú ismerete, gépjármű szerkezettani, vagy műszaki ismeretek, illetve minimum 3 éves gépjárművezetői gyakorlat. A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amennyiben a fent leírtak felkeltették érdeklődését, illetve a leírt kritériumoknak megfelel, várjuk pályázatát (önéletrajz és motivációs levél) az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...