www.cvonline.hu

Általános szoftverfejlesztő (C#/Java) - B04aszf

  • A hirdetés 359 napja lejárt

Általános szoftverfejlesztő (C#/Java)

B04aszf

Multinacionális IT outsourcing parnterünk számára keresünk szoftverfejlesztőt (C#/Java) pénzügyi területre.

Feladatok:

  • Front-end implementáció C# (/Java-ban)
  • Back-end implementáció, Perl/Shell scriptek írása, SQL scriptek írása
  • Dokumentációk előkészítése és írása
  • Felhasználókkal történő kommunikáció, requestek megbeszélésében való részvétel
  • Termék implementáció, code rewiek végzése
Elvárások:
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat C# (vagy Java) front-end fejlesztésben
  • Unit tesztelésben való jártasság
  • Perl, Shell scriptek, SQL ismerete, használata
  • Erős angol nyelvtudás (írásban és szóban is)

Előny:

  • Job management/scheduling tool-ban való jártasság (Autosys)

Munkavégzés helye:

  • Budapest 9. kerület

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, multikulturális környezet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol