www.cvonline.hu
Általános rendszergazda
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1086725
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk új kollégát a következő munkakörbe: Általános rendszergazda

Feladatok

  • A felügyelete alá tartozó rendszerek, alkalmazások napi szintű ellenőrzése, a rendellenességek, hibák feltárása, dokumentálása, a javítható hibák megszüntetése, illetve hibaelhárítás külső szakemberek bevonásával, a hibajavítás nyomon követése, részvétel a hibaelhárításban.

  • Elemzési feladatok hiba megelőzési céllal (szerver logok elemzése, teljesítménymutatók figyelése, adatgyűjtés, elemzés, optimalizálása, hangolása, üzemi statisztikák készítése).

  • A Banknál újonnan bevezetett üzleti alkalmazások, alapszoftverek, hardver eszközök tesztelése, üzemeltetése, hibaelhárítása.

  • A tesztelési folyamatok során felmerülő hibajelenségek megoldásában való részvétel, valamint a hibajegyzékekről elemzések, dokumentációk készítése.

  • Rendszeradminisztrátori, rendszer- és szerverfelügyeleti feladatok ellátása munkaidőn túl, készenléti/ügyeleti rendszerben.

  • Másod- és harmadszintű helpdesk feladatok ellátása.
  • Elvárások

  • Felsőfokú, informatikai szakirányú végzettség vagy legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat;

  • Windows alapú operációs rendszerek, szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat;

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;

  • Jó problémamegoldó- és együttműködési képesség;

  • Gyors tanulási képesség;

  • Proaktív hozzáállás;

  • Előnyök

  • Linux ismeretek

  • Rendszerfelügyeleti, hálózatfelügyeleti alkalmazások ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Stabil háttére

  • Versenyképes fizetés

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió