www.cvonline.hu

Általános, Projektmanager

  • A hirdetés 1308 napja lejárt

P&P Pékáru Kft. munkatársat keres

Általános, Projektmanager munkakörbe:

Műszaki és/vagy logisztikai és/vagy energetikai területre.

Feltétel:

  • legalább középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • idegen nyelvtudás (Angol, Német)
  • szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye Kiskunfélegyháza, munkába járás, albérleti támogatás biztosított.

A részletes, fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk munkakör megjelölésével!