www.cvonline.hu

Általános pályavasúti előadó (Vésztő)

  • A hirdetés 400 napja lejárt

  A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Kezeli a tevékenységi körébe tartozó ügyiratokat, lebonyolítja a postai küldemények átvételét, feladását, a kezelt dokumentumokat iktatja, rendszerezi, végrehajtja a selejtezést.
  • Az anyag, eszköz, szolgáltatásigényléssel, megrendeléssel és elszámolásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése a BASWARE rendszerben.
  • Komplex ügyviteli és adminisztratív feladatok ellátása a szervezet munkájának segítése.
  • A vezető dokumentációinak, informatikai eszközeinek kezelése, a munkavállalók munkabérének elszámolásához szükséges dokumentációk naprakész vezetése.

Munkakör betöltésének feltétele:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi),
  • középfokú szakirányú képesítés,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • orvosi alkalmasság.

Munkavégzés helye: Vésztő

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje  a   e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Kereskedelmi ügyintéző

Linamar Hungary Zrt.

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionál...
Orosháza

Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Work Force Kft.

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...