www.cvonline.hu

Általános nővér

  • A hirdetés 874 napja lejárt

 Carnival Cruise Lines/Luxus óceánjáró hajók

Munkakör:
Az orvosi csapat részeként, a hajóorvos felügyelete alatt biztosít asszisztenciát a személyzet, illetve a hajó utasainak  egészségügyi ellátásában. A nővérek létszáma hajónkénrt 3-4 fő, függően a hajó méretétől. A nővérek munkáját a főnővér irányítja.

Feladatkörök:

  • Meg tudja ítélni az esetek sürgősségi szintjét, ezáltal  elősegíti az egészségügyi ellátás optimalizálását
  • Képes pontosan megítélni és felmérni  a beteg fizikai és pszichológiai állapotát
  • Képes megérteni és megfelelően reagálni minden korosztályú  beteg panaszára, problémájára
  • Képes a nővéri tevékenység professzionális ellátására vész és/vagy krízis helyzet esetén
  • Képes a nem sürgős esetek ellátására, úgymint: kötözés, sín feltétel, jegelés.
  • Megfelelő gyógyszeradagolás, annak adminisztrációja az orvos utasításainak megfelelően
  • A vizsgáló megfelelő felkészítése, az orvosi műszerek ellenőrzése, a különböző orvosi kellékek/gyógyszerek rendelésének nyomonkövetése
  • Vérvétel, alap laboratóriumi vizsgálatok elvégzése
  • Alap röntgen vizsgálatok elvégzése
  • Alap szoftver felhasználói ismeretek, úgymint Microsoft Outlook, Word, Excel

A felvételi  kritériumok a következők:

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3 éves kórházi  és/vagy sürgősségi- intenzív osztályon szerzett tapasztalat
  • Rendelkezik az alapszintű újraélesztési technikák, szívfenntartó életmentés, gyermek-újraélesztési technikai ismeretekkel
  • Releváns egészségügyi végzettséggel  rendelkezik
  • Rendelkezik erkölcsi bizonyítvánnyal

Munkabeosztás a hajón:

  • Rendelési idő de. 8-11-ig, aztán du. 3-6-ig, az orvosi részleg egyébként de.8- tól este 8-ig van nyitva
  • A főnővér által elkészített beosztás szerint

A szerződés hossza :

  • 4-6 hónap, amit 1-1.5 hónap szabadság követ

Kezdő fizetés:   4200$/hó

Helyek Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol