www.cvonline.hu

Általános Karbantartó

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez budapesti munkavégzéssel

ÁLTALÁNOS KARBANTARTÓ

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • áramellátó berendezések, fűtő- és hűtőberendezések, légtechnikai rendszerek, klíma, tűzjelző, vagyonvédelmi berendezések karbantartása, hiba elhárítása,
  • beszállítók ellenőrzése,
  • munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • villanyszerelő vagy klímaszerelő vagy csőszerelő végzettség,
  • ingatlanüzemeltetés területén szerzett tapasztalat,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előny:

  • épület-felügyeleti rendszerek ismerete.

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, melynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a Link megjelenítése=" target="_blank">JELENTKEZÉS gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő