www.cvonline.hu

Általános karbantartó

  • A hirdetés 742 napja lejárt

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Hirdetés szövege:

Élelmiszer és vegyiáru raktáráruházba keresünk villanyszerelő tapasztalattal is rendelkező kollégát általános karbantartói feladatok (fűnyírás, parkoló és udvar rendben tartása, áruházi szerelési munkák elvégzése, stb.) ellátására.

Kizárólag olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki egyéb általános karbantartói feladatok ellátásában is széles körű tapasztalattal és legalább 3 éves gyakorlattal rendelkezik.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő