www.cvonline.hu

Általános karbantartó

  • A hirdetés 689 napja lejárt

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Hirdetés szövege:

Élelmiszer és vegyiáru raktáráruházba keresünk villanyszerelő tapasztalattal is rendelkező kollégát általános karbantartói feladatok (fűnyírás, parkoló és udvar rendben tartása, áruházi szerelési munkák elvégzése, stb.) ellátására.

Kizárólag olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki egyéb általános karbantartói feladatok ellátásában is széles körű tapasztalattal és legalább 3 éves gyakorlattal rendelkezik.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő