www.cvonline.hu

Általános Karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1016620

Logisztikai területen működő partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe,
Feladatok:

  • berendezések átvizsgálásának kezdeményezése, hibaelhárítása
  • félautomata kiszedő sor gépeinek és eszközeinek karbantartása
  • a gyártási és termelési folyamat színvonalának növelése, felügyelete
  • felmerülő rendszerhibák jelentése a támogató csapat felé
  • napi, heti, havi, negyedéves és éves gyakorisággal jelentkező megelőző karbantartási munkálatot elvégzése

Elvárások:
  • gépipari végzettség (Műszerész/ Lakatos, hegesztő / Gépszerelő)
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • rugalmasság
  • önálló, gyakorlatias személyiség
  • jó kommunikációs és priorizálási képesség

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Előnyök:
  • angol nyelvtudás

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el részletes magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Üllő

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest