www.cvonline.hu

Általános karbantartó (Szombathely)

  • A hirdetés 17 napja lejárt

MÁV-START Zrt.
Általános karbantartó

Helység
Szombathely

Terület
Járműkarbantartás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása,
karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • ellátja a gépek, berendezések, szállító eszközök tervszerű karbantartását, és rendkívüli javítását
  • felügyeli a gépek, berendezések, szállító eszközök üzemképes állapotát
  • elvégzi az épületek karbantartásánál felmerülő szakipari munkákat a végzettsége szerint (kőműves, lakatos, asztalos, stb.)

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakmunkás bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • megbízható jövedelem, bruttó 170.000 - Ft/hó + pluszjuttatások (negyedéves teljesítményösztönző, többletképesítésért járó díjazás)
  • béren kívüli juttatás éves szinten: VBKJ (Cafetéria) bruttó 271.400 - Ft, Szép Kártya nettó 92.900 - Ft,
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére

Munkakör jellege: Fizikai

2017.09.30.

Bővebb felvilágosítást ad
László Éva 06-1-517-1866 / 07/18-66

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű