www.cvonline.hu

Általános karbantartó (Budapest)

  • A hirdetés 461 napja lejárt

A „HÁDA-1” Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte,

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vízvezeték-szerelési munkák elvégzése üzletnyitások, üzletfelújítások során
  • Általános karbantartási feladatok a vállalat meglévő üzleteiben, telephelyein

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Vízvezeték szerelésben vagy általános karbantartásban való jártasság
  • Rugalmas hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, bejelentett állás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:

  • A munkakezdés, és befejezés helyszíne Budapest XV. kerületében van
  • Munkavégzés Budapesten és környékén, Dél- és Nyugat-Magyarország területén elhelyezkedő üzletekben történik
  • A munkavégzéshez vállalati gépkocsit és a szükséges szerszámokat biztosítjuk.
  • A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik

Munkavégzés helye:

  • Budapest XV. ker., Károlyi S. u.

 Önéletrajzát a megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő