www.cvonline.hu

Általános irodai asszisztens

  • A hirdetés 548 napja lejárt

25 éve sikeresen működő, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező könyvelő és könyvvizsgáló iroda

 Általános irodai asszisztenst

 keres.

Feladatok:

  • Vezetői asszisztencia, és általános titkársági feladatok önálló ellátása,
  • Iroda hivatalos programjainak szervezése, (tárgyalások/értekezletek előkészítése, központi rendezvények/ügyféltalálkozók szervezése)
  • Részvétel az Iroda formális külső és belső kommunikációjában,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Részvétel az Iroda szakmai működésében.

Amit kérünk:

  • Német és/vagy angol nyelv minimum középfokú ismerete szóban és írásban,
  • Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség, gépírási ismeretek,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Kulturált megjelenés, határozott kommunikáció,
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés,
  • Egészséges életszemlélet, talpraesettség, kiegyensúlyozottság,
  • Felelősségtudattal párosuló ügyfélközpontú (szolgáltatói) gondolkodásmód,

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Fiatalos, lendületes csapat,
  • Szakmai kihívás,
  • Állandó fejlődés lehetősége,
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés,
  • Hosszú távú biztonság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, valamint alkalmasnak érzi magát a kínált pozíció betöltésére, kérjük, hogy küldje el fényképpel és motivációs levéllel ellátott önéletrajzát, az alábbi e-mailcímre. A tárgy rovatba kérjük, tűntesse fel nevét és a betölteni kívánt pozíció megnevezését. Köszönjük.

Cégünkről további információ a Link megjelenítése weboldalon olvasható.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...