www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1097964

Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy 1996 óta számítástechnikai piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és tesztelésével foglalkozó csapatához keresünk kollégát

ÁLTALÁNOS IRODAI ADMINISZTRÁTOR

munkakörbe.

Feladatok:
  • beérkező és kimenő dokumentumok (levelek, ajánlatok, szerződések, teljesítési igazolások, számlák) iktatása, digitalizálása
  • napi szintű adminisztratív feladatok elvégzése (munkaügyi és egyéb nyilvántartások készítése/vezetése, házipénztár kezelése)
  • postai küldeményekkel kapcsolatos feladatok ellátása, csomagok átvétele/küldése, postakönyv vezetése
  • a management, a backoffice és a kollégák munkájának napi szintű támogatása
  • tárgyalások megszervezése, időpontok nyilvántartása, egyeztetése
  • recepción: vendégek fogadása, tájékoztatása, kiszolgálása, bejövő/kimenő telefonhívások kezelése, üzenetek átvétele/átadása
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség (előny bármilyen adminisztrációs, HR vagy marketing szakirányú végzettség)
  • társalgási szintű aktív angol nyelvismeret (telefonos információnyújtás, ill. vendégek fogadása)
  • aktív, gyakorlott, magas fokú MS Office felhasználói ismeret  (főként EXCEL, Word)
  • alkalmazkodó képesség, terhelhetőség, figyelem, megbízhatóság
  • jó kapcsolatteremtő, kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • ápolt, igényes megjelenés
  • jó szervező és koordinációs képesség
Előny:
  • hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat
  • akár azonnali munkakezdés
  • bármilyen ügyviteli/nyilvántartó program használatában való jártasság
  • német nyelv ismerete
Amit kínálunk​:
  • stabil háttér, 20 éve működő cég
  • kellemes fiatalos munkahelyi légkör
  • modern, egy éve kialakított új irodai környezet
  • biztos anyagi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés
Pozíció területei:
  • Recepción végzett irodai adminisztráció
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerületi irodaház

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió