www.cvonline.hu

Általános gondnok - udvaros

  • A hirdetés 661 napja lejárt

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Hirdetés szövege:

Élelmiszer és vegyiáru raktáráruházba keresünk általános gondnoki, karbantartói feladatok ellátására kollégát.

Feladatok: fűnyírás, parkoló és udvar rendben tartása, áruház környezetében általános szerelési munkák elvégzése, áruház tisztán tartása, stb.

Kizárólag olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki középfokú végzettséggel, egyéb általános karbantartói feladatok ellátásában is széles körű tapasztalattal és legalább 3 éves gyakorlattal rendelkezik.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezés: Önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre vagy adja le személyesen a 1116 Budapest, Kondorosi út 6. szám alatt található ügyfélszolgálaton.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő