www.cvonline.hu

ÁLTALÁNOS ÉS IGAZGATÁSI MANAGER - Corporate Services

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 897945

Link megjelenítéseimages/editor/1415985475.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk piacvezető multinacionális elektronikai fejlesztő és gyártó magyarországi nagyvállalat. Az élenjáró, innovatív megoldások mellett nagy súlyt fektet a termékek magas minőségi színvonalára és a minőség fejlesztésére. A vállalati funkcionális folyamatok fejlesztése és a belső szolgáltatások magas színvonalú ellátása céljából számára dinamikus és elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az általános ügyek vezető az alábbiakban felsorolt funkcionális területek optimális működésért felel, közvetlenül irányítja a függelmileg neki jelentő funkcionális területvezetőket:
  • Vállalati belső rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Külső vállalati kapcsolatok, üzleti rendezvények, találkozók szervezése
  • A vezérigazgatói titkárság támogatása, a munka koordinálása
  • A vállalati takarítás és étkeztetés irányítása külső szolgáltató igénybevételével
  • A gépjármű- és telefon flotta menedzsmentje
  • Repülőjegy foglalás, szállásfoglalás, belső utaztatási szolgáltatás irányítása
  • Expat ügyek koordinálása

ELVÁRÁSOK

  • Releváns felsőfokú végzettség, egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Elsősorban multinacionális gyártóvállalatnál általános ügyek menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és szervezőkészség
  • Szerteágazó, komplex feladatok koordinációjának képessége
  • Együttműködő, felelősségteljes, megbízható személyiség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Teljesítményt elváró és elismerő munkahely, multinacionális környezet
  • Versenyképes vezetői jövedelem, teljesítményprémium, cégautó

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Kelet-Pest megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÁLTALÁNOS ÉS IGAZGATÁSI MANAGER - Corporate Services, Kelet-Pest megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678