www.cvonline.hu

Általános banki tanácsadó / KTA - Tiszaföldvár

  • A hirdetés 1062 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:   lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:   Tiszaföldvár, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Főbb feladatok:

  • kis és középvállalkozói ügyfelek részére banki  termékek értékesítése
  • lakossági termékek értékesítése, keresztértékesítés
  • ügyfélakvirálás
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása
  • termékekkel kapcsolatos tanácsadás
  • ügyfél reklamációk kezelése
  • készpénzkezelés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség (FEBI) vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • banki termékek értékesítése terén szerzett 2 éves tapasztalat
  • értékesítési készség
  • jó kommunikációs képesség
  • problémamegoldó készség
  • ügyfél-orientáltság

Szükséges végzettség:  felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Szükséges nyelvismeret:   angol ( haladó, nyelvvizsgával )

Előnyt jelent:  angol nyelv ismerete

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő