www.cvonline.hu

Általános asszisztens

  • A hirdetés 701 napja lejárt

Épületgépész kivitelező vállalat

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • termelési igazgatóságon felmerülő adminisztratív munkák elvégzése (levelezés, szerződések megírása, nyomon követése, rendelések elkészítése stb.)
  • projektvezetők munkájának adminisztratív támogatása,
  • kimenő számlák készítése,
  • bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, igazolásra előkészítése
  • dokumentumok sokszorosítása, archiválása, átadási dokumentációk készítése
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás, dokumentálás
  • lezárt munkák szerviz felé való továbbítása

Elvárások:

  • minimum 3 éves adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat (előny az épületgépészeti, kivitelezési terület)
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs készség
  • stressz tűrő képesség

Egyéb követelmények:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség
  • megbízhatóság

Előny:

  • ORACLE, SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő